Türkçe Domain

Türkçe karakterli alan adı için hosting paketi alabilir miyim? Hosting paketleriniz, Türkçe karakterlere uyumlu mudur?

Tüm hosting paketlerimiz, Türkçe karakterli alan adlarında çalışır durumdadır. Alan adınızı ve hosting paketinizi seçin, 5 dakika içinde Türkçe sitenizi aktif hale getirin.

Türkçe karakterli alan adı tescil edebilir miyim?

Türkçe karakterli alan adlarını sitemiz üzerinden online olarak tescil edebilirsiniz. Bu link'e tıklayarak Türkçe karakterli alan adınızı sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz.

Türkçe karakterli alan adları tüm browser'larla uyumlu mudur?

Türkçe karakterli alan adları IDN adı verilen özel bazı karakterleri içerir. Bu karakterler Firefox ve Internet Explorer 7'de çalışmaktadır. Internet Explorer 6 sürümünde ise Verisign tarafından yazılmış olan I-Nav yazılımını kurmak gerekmektedir. Internet Explorer 6'dan Türkçe karakterli bir siteye girmeye çalıştığınız takdirde otomatik olarak I-Nav sayfası gelmektedir. Yazılımı yükledikten sonra Internet Explorer 6 sürümünde Türkçe karakterli alan adları sorunsuz olarak çalışacaktır. Eğer otomatik yükleme gelmiyorsa  I-Nav bileşenini yüklemek için tıklayınız.

Türkçe Karakterli Domain Yazılımı : i-Nav Eklentisi ve Bileşenleri Yardımı

I-Nav eklentisi ve bilesenleri VeriSign Inc. tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. I-Nav eklentisiyle uluslararası etki alanı adları internet standardını destekleyen web sitelerine ve e-posta sunuculaına artık erişebilirsiniz. Başka bir deyişle, web sitelerine gitmek ve e-posta gönderip almak için Türkçe karakterleri artık etki alanı adlarında kullanabilirsiniz.

I-Nav bileşenini yüklemek için tıklayınız.

Türkçe domain çevirici:

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları