24 Yıldır Güven Barındırıyoruz

Türkiye'nin Cloud Entegratörü olma yolunda ilerleyen şirketimizi daha yakından tanımak için bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Hikâyemiz

Bizi daha yakından tanıyın

24 yıllık sektör deneyimi ile Türkiye'de öncü kuruluşlardan biriyiz. Markum, binlerce referansı ile sektörde kendini kanıtlamış büyük markalardan biridir.

2000 yılının başlarında hosting hizmetleri vermek üzere kurulan şirketimiz, daha ilk yıllarında sektörün önemli oyuncularından biri olmayı başarmıştır.

2002 - 2008 yılları arasında Türkiye'nin öncü e - ticaret yazılımlarından birinin de sahibi olan şirketimiz, 2008 yılından sonra tamamen hosting hizmetlerine yönelmiş ve sektörün en büyük 5 markasından biri olmayı başarmıştır.

2017 yılı itibariyle sektördeki büyük değişiklikleri fark eden şirketimiz, büyük bir dönüşüme karar vermiştir. Yeni Markum artık bir bulut sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Gelecekte bu sektöre bulut sağlayıcıların yön vereceğini düşünüyoruz. Bulut sağlayıcılar yüzlerce lokasyon, gelişmiş yazılım ve sistem altyapısıyla pek çok hizmeti bünyesinde toplayacak ve bireyselden kurumsala çok geniş yelpazedeki kullanıcılara hizmet sağlayacaktır.

Markum, bulut sağlayıcı olarak Türkiye ve dünyadaki kobilere yönelik hizmetler üretmeye odaklanmıştır. 2 yıldır devam eden AR-GE çalışmaları neticesinde yeni Markum'un ilk aşamasına geçmiş bulunuyoruz. 2019 yılı sonuna kadar bu değişim sürecinin ilk aşamasını tamamlamış olacağız.

Vizyon & Misyon

Markum artık küresel bir oyuncu olmak istiyor.

Türkiye ve dünyanın önemli bulut sağlayıcılarından (Cloud Provider) biri olmayı hedefliyoruz.

2018 yılı itibariyle Türkiye'de 2 veri merkezi ile hizmet veren şirketimiz, önümüzdeki yıllarda hem Türkiye'deki hem de global pazardaki veri merkezi sayısını arttırmak suretiyle, daha geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam edecek.

2019 yılı itibariyle bulut sağlayıcı olarak yazılım ve sistem altyapımızı önemli ölçüde güncelleştirmiş olacağız. Yeni Markum gelişmiş bir yazılım ve sistem altyapısı ile çalışmaktadır. Yazılım ve sistem ekibimiz daha iyi bir bulut platformu için sürekli geliştirmeler yapmaya devam edecek.

2020 yılı itibariyle Markum, Türkiye ve dünyanın önemli bulut sağlayıcılarından biri olacak.

Hizmet Anlayışımız
7/24 Destek Hızlı Çözüm Yüksek erişilebilirlik ve uçtan uca güvenlik ile kesintisiz hizmet sağlayan firmamız, alanında uzman profesyonel kadrosu ile 7/24 destek vermektedir. Markum olarak birinci önceliğimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktır.
Yönetim Desteği Yönetilen Hizmetler Daha yüksek kullanıcı deneyimi için tüm hizmetlerimizde yönetim desteği hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde kiraladığınız sunucu veya diğer hizmetlerle ilgili kurulum aşamasında veya sonrasında ihtiyaç duyacağınız her türlü desteği sağlıyoruz. İhtiyaç duymanız hâlinde sadece sizin hizmetlerinizle ilgilenecek size özel bir sistem mühendisini yönlendiriyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz desteği doğrudan ve çok daha hızlı almanızı sağlıyoruz.
Uygun Fiyat Hızlı Çözüm Uygun fiyat hizmet anlayışımızın önemli bir parçasıdır. Markum olarak kobilerin bulut tarafındaki ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla çözmeyi amaçlıyoruz. Maliyetleri ve rekabet koşullarını göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı her zaman en uygun koşullarda tutmak için çalışıyoruz.
Profesyonel 7/24 Destek

Profesyonel 7/24 destek fiyatlarımızla karşınızdayız!

Destek Paketlerini İncele
Referanslarımız
tbmm
fenerbahce
thy
auto-king
fsm
hamidiye
bereket-doner
doganay
fuzul
tahincioglu
sinbo
siyah-kalem
Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 ihtiyacınız olan her an farklı kanallardan desteğimizle yanınızdayız.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları