Türkiye'nin Cloud Mimarı

20 yıllık deneyim, 60.000 müşteri, uzman destek kadrosu ve yönetilen bulut sunucularımızla sizi Cloud'a taşımaya hazırız.

19 Yıllık Deneyim 19 yıllık sektör deneyimiyle sizler için yüksek kalitede bulut çözümleri üretiyoruz.
60.000+ Müşteri 19 yılda edindiğimiz 60.000'den fazla müşterimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz.
Uzman Destek Ekibi 7/24 destek veren ekibimiz taleplerinize ortalama 30 dakika içerisinde yanıt veriyor.
Sizi Buluta Taşımaya Hazırız!

Bulut Teknolojisinin Avantajlarını Keşfedin!

Uçtan Uca GüvenlikÜcretsiz Firewall & DDos Hizmeti

Tüm altyapımız dışarıdan gelecek tehditlere karşı yüksek kalitedeki donanım ve yazılım altyapısıyla korunmaktadır. Güvenlik hizmetleri Markum Cloud altyapısında barınan tüm sunucu ve diğer hizmetler için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Diğer güvenlik çözümlerimizle Markum tarafında konumlandıracağınız sunucularınızla sizin aranızda uçtan uca güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Full SSD Cloud PlatformYüksek Okuma, Yazma ve Erişim Hızı

Kurumsal çözümler için geliştirilen SSD disk altyapısıyla donatılmış bulut platformumuz artık çok yüksek okuma, yazma ve erişim hızıyla çalışmaktadır. Sunucularınız saniyeler içerisinde yeniden başlatıbilir ve sunucu üzerinde çalıştıracağınız tüm uygulamalarınız çok hızlı çalışır.

Yüksek PerformansGüncel Teknoloji Çözümleri

Güncel sunucu ve depolama çözümleriyle donatılmış Markum Cloud altyapısı ile size her zaman yüksek performans deneyimi sunuyoruz.

Yedekli AltyapıKesintisiz Çalışma

Veri merkezi içinde ve veri merkezi düzeyinde yedekli altyapı sayesinde tüm hizmetlerinizin kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.

Yüksek ErişilebilirlikKesintisiz ve Her Zaman Çok Hızlı

Güvenlik hizmetleri, kaliteli altyapı ve yüksek bant genişliği sayesinde sunucularınıza ve Markum Cloud altyapısıyla çalışan tüm servislerinize her zaman çok hızlı bir şekilde ve kesintisiz olarak erişebilirsiniz.

Kolay YönetimTüm Hizmetler Tek Panelde

Cloud panel sayesinde tüm hizmetlerinizi istediğiniz platformdan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Yedekleme SeçeneğiHızlı Veri Yedekleme

Tüm sunucu ürünlerimizde ücretsiz bir yedekleme çözümü sunuyoruz. Bu çözüm sayesinde sunucunuzdaki verilerinizi kolaylıkla yedekleyebilirsiniz.

Esnek AltyapıKolay Kaynak Yapılandırma

Cloud platformunun önemli özelliklerinden biri, sunucu kaynaklarınızı veya sistem gereksinimlerinizi kolaylıkla yükseltme imkânı sağlıyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde yüksek kaynağa ihtiyaç duyduğunuz zaman, sadece kısa bir süre için veya kalıcı olarak sistem kaynaklarınızı kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

Uygun MaliyetKullandığın Kadar Öde

Cloud platformumuzun en önemli özelliklerinden biri de "Kullandığın Kadar Öde" imkânı tanıyor olmasıdır. Bu sayede sadece ihtiyaç duyduğunuz kaynaklar için ücret ödersiniz.

Referanslarımız
tbmm
fenerbahce
thy
auto-king
fsm
hamidiye
bereket-doner
doganay
fuzul
tahincioglu
sinbo
siyah-kalem
Sertifikalar
acs
iso-9001
acs
iso-9001
Müşteri Başarı Hikâyeleri
Markum Cloud'ın sağladığı yönetilebilir sunucu desteği sayesinde buluta taşınma sürecinde her zaman yanımızda olan yardımsever ve çözüm odaklı destek ekibi sayasinde içimiz her zaman rahat.

Halil ibrahim Kuruçay Fuzul Otomotiv

E-ticaret sitemiz markamız için çok önemli ve önemli gelir kaynaklarımızdan birini oluşturuyor. Markum Cloud, sağladığı güvenlik altyapısıyla e-ticaret sitemize yönelik gelebilecek tüm saldırılardan bizi koruyor.

Nadi Özgehan Spor Borsası

Proticaret olarak Türkiye'nin ilk ve tek ücretsiz e-ticaret yazılımını üretiyoruz. Tüm proticaret e-ticaret yazılımları için Markum Cloud'u tercih ediyoruz. Markum Cloud stabil altyapısı sayesinde verimli bir çalışma imkanı sunuyor.

Süleyman Z. Kuzucu Proticaret E-ticaret

Markum'la Buluta Taşınmak Artık Çok Kolay
Cloud Danışmanlığı Uygulamalarınzın en verimli, güvenli ve sorunsuz şekilde çalışması için bulut altyapınızı oluşturuyor ve uzman ekibimizle size hizmet sunuyoruz.
Cloud Mimarisi Oluşturma Uygulamalarınız için uzman mühendislerimizle size özel bulut mimarisi kurguluyor ve cloud yapınızı inşaa ediyoruz.
Buluta Taşıma Hizmeti Sunucularınızı uzman mühendislerimizle buluta taşıyor ve buluta geçiş sürecinizi kolaylaştırıyoruz.
Yönetim Desteği Cloud sunucu yönetimi ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğu her an uzman cloud destek mühendislerimizle çözüm üretiyoruz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 ihtiyacınız olan her an farklı kanallardan desteğimizle yanınızdayız.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları