Exchange Online

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde işiniz her zaman sizinle

Exchange Online Plan 1

Office uygulamalarının sadece online sürümleri

4 /ay ,00 $
yıllık alımlarda
  • Büyük Posta Kutuları
  • Outlook Desteği
  • Web Tabanlı Erişim
  • Outlook Uygulaması
Exchange Online Plan 2

Office uygulamalarının sadece online sürümleri

8 /ay ,00 $
yıllık alımlarda
  • Büyük Posta Kutuları
  • Outlook Desteği
  • Web Tabanlı Erişim
  • Outlook Uygulaması

Exchange Online nedir?

Microsoft Exchange ile işletmenizin tüm dijital iletişimini istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda ve istediğiniz yerde yönetebilirsiniz. Exchange ile özgürce çalışın, daha fazlasını başarın!

Exchange ile Kontrol Sizde

Microsoft Exchange; işletmeniz ihtiyaçları için online çözümler sunar. Bir gecede buluta geçerek kolaylıkla şirket içinde mail dağıtımı yapın veya karma bir dağıtımı yönetin. Kolay kullanımlı, web tabanlı Exchange yönetim merkezinden veri kaybı önleme ve Office 365 Grupları gibi güçlü özellikleri yönetin. Rol tabanlı erişim, Exchange’i verimli bir şekilde yönetmenize ve görevlere temsilci atamanıza yardımcı olur. Exchange arşivleme özelliği, büyük posta kutuları ve bekletme ilkeleriyle, kullanıcılarınıza ait önemli verileri tek bir yerde tutabilir, depolama ve uyumluluk taleplerini denetim altına alabilirsiniz.

İşletmenizi Koruyun

Microsoft Exchange, şirket içi uyumluluğu ve yasal düzenleme uyumluluğunu basitleştirerek iş iletişimini ve gizli bilgileri korumaya yardımcı olur. Veri kaybını önleme özelliği, derin içerik çözümlemesi yaparak gizli verileri tanımlar, izler ve korur. Outlook İlke İpuçları, gizli veriler gönderilmeden önce ilke ihlalleri konusunda kullanıcıları bilgilendirir. Uyumluluktan sorumlu ekibiniz eBulma Merkezi’nden Yerinde eBulma’yı Exchange, SharePoint ve Skype Kurumsal için çalıştırarak kuruluş verilerinizi tanımlayabilir, ayrı tutabilir ve çözümleyebilir. Veriler hep aynı yerde kaldıklarından ayrı bir veri depolaması yönetmeniz gerekmez.

Daha Fazlasına Sahip Olun

Microsoft Exchange birden fazla cihaz arasında iletişim hacmini arttırmanıza ve ekip olarak daha verimli çalışmanıza yardımcı olarak daha üretken olmanızı sağlar. İlgili ve önemli iletilere odaklanarak çalışma şeklinize göre kurallar belirleyen bir posta kutusuyla daha fazlasını, daha kısa sürede yapabilirsiniz. Ekibinizle daha fazlasını başarmanız için ihtiyacınız olan kişileri, bilgileri ve araçları bağlayan Office 365 Grupları ile iş birliğini kolaylaştırın ve geliştirin. Grup gelen kutusu, takvim ve sohbet özelliği ile ekipleriniz kendi düzenlemelerini yaparak işlerine devam edebilirler. OneDrive İş ile grupta dosya paylaşmak kolaydır; gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmanıza imkân sağlayarak bir dosya güncellendiğinde tüm ekip üyeleri otomatik olarak bilgilendirilir. iOS ve Android için Outlook uygulamasını veya Outlook Web App’i kullanarak cihazlarınızdan içeriklere, konuşmalara, görevlere ve planlara erişebilirsiniz.

Paket Karşılaştırma
Exchange Online Plan 1 Exchange Online Plan 2
Büyük posta kutularıHer kullanıcı 50 GB posta kutusu depolaması alır ve boyutu en fazla 150 MB olan iletiler gönderebilir.
Outlook desteğiKullanıcılar Outlook’un desteklenen sürümlerini Exchange Online’a bağlayabilir ve zengin istemci uygulamasını kullanabilirler.
Web tabanlı erişimOutlook Web App, web istemci erişimi için genel görünümü Outlook istemcisiyle eşleşen, tarayıcı tabanlı üstün bir deneyim sağlar.
Outlook uygulamasıYakında Windows 10 için de sunulacak olan OS ve Android için Outlook uygulamasıyla telefon ve tabletinizde daha fazlasını yapın.
Gelen kutusu yönetimiGelen kutunuzu temizlemek için çalışma şeklinize göre kurallar oluşturan öğrenme yöntemini uygulayan Karışık E - posta ile en önemli iletilere odaklanın.
Belge işbirliğiEkleri tek tıklamayla doğrudan OneDrive İş’e kaydedin ve Outlook Web App’ten dosya bağlantısını paylaşın.
GruplarTakımların çeşitli araçlarla tüm cihazlarda düzenli ve birlikte çalışmalarını sağlayan ve diğer kişilerin uzmanlıklarına dayalı olan Office 365 Grupları’yla iş birliğini kolaylaştırın.
Paylaşılan takvim ve kişilerToplantıları zamanlamak için takvimleri karşılaştırın ve paylaşılan takvimler, gruplar, genel adres listesi, dış kişiler, görevler, konferans odaları ve temsilci özellikleri gibi iş birliği özelliklerine erişin.
Outlook için üçüncü taraf uygulamalarÜçüncü taraf uygulamalara hem Outlook hem de Outlook Web App için kolay eklenti erişimi sağlayan bir uzantı modeliyle, uygulamalar arasında geçiş yapmak için daha az zaman harcayın.
GüvenlikHer posta kutusu, Exchange Online Protection aracılığıyla kötü amaçlı yazılımlara ve istenmeyen postaya karşı üstün bir korumaya sahip olur.
Yerinde ArşivEski iletileri otomatik olarak Yerinde Arşiv’e taşıyarak gelen kutunuzu temiz tutun.
Yerinde SaklamaKullanıcıların birincil posta kutularından ve Yerinde Arşiv'lerinden silinmiş ya da düzenlenmiş gelen kutusu öğelerini saklamak için Yerinde Saklama’yı kullanın. -
Barındırılan sesli mesajArama yanıtlama, arayarak bağlanılan kullanıcı arabirimi ve şirket otomatik santralı özelliklerinin sağlandığı barındırılan Birleşik Mesajlaşma hizmetlerinden yararlanın. -
Veri kaybı önleme (DLP)PII ve PCI gibi yasal düzenleme standartlarını temel alan derin içerik çözümlemesiyle gizli verileri tanımlamaya, izlemeye ve korumaya yardımcı olan yerleşik DLP ilkeleriyle gizli iş verilerini denetleyin. -
Yerinde SaklamaKullanıcıların birincil posta kutularından ve Yerinde Arşiv'lerinden silinmiş ve düzenlenmiş gelen kutusu öğelerini saklamak için Yerinde Saklama’yı kullanın. -
4 /ay ,00 $
yıllık alımlarda
8 /ay ,00 $
yıllık alımlarda
Microsoft Office 365 Ürünümüzü İncelediniz Mi?

Gerek duyduğunuz her zaman ve her yerde Office

Office 365'e Gözat
Sıkça Sorulan Sorular

Exchange hesabımı web tabanlı olarak kullanabilir miyim?

Exchange hesabınızı web tabanlı olarak bulutta kullanabilirsiniz.
Office365, Outlook, Skype ve SharePoint gibi Microsoft servislerini kullanabilirsiniz.
Herhangi bir kurulum ücreti ödemeyeceksiniz.
Markum Cloud'a üye olup sipariş vermeniz yeterlidir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 ihtiyacınız olan her an farklı kanallardan desteğimizle yanınızdayız.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları