ESET Güvenlik Çözümleri

Çok katmanlı akıllı koruma teknolojisi

ESET Endpoint Security - 5
22 /ay ,50 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 5 client
ESET Endpoint Security - 10
34 /ay ,17 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 10 client
en iyi tercih
ESET EndpointSecurity - 15
45 /ay ,84 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 15 client
ESET EndpointSecurity - 20
54 /ay ,17 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 20 client
ESET EndpointAntivirus - 5
16 /ay ,68 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 5 client
ESET EndpointAntivirus - 10
25 /ay ,84 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 10 client
en iyi tercih
ESET EndpointAntivirus - 15
33 /ay ,34 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 15 client
ESET EndpointAntivirus - 20
39 /ay ,17 $
yıllık alımlarda
 • 1 Server
 • 20 client

Çok Katmanlı Savunma

ESET Endpoint Security sahip olduğu ESET Security Management Center ile tek bir panelden tüm uç nokta ürünlerini yönetirken, sahip olduğu makine öğrenimi sayesinde çok katmanlı ve kapsamlı olarak işletmenizi korur. ESET Augur olarak adlandırdığı kendi şirket içi makine öğrenme motoru sayesinde sürekli günceldir. ESET Endpoint Security işletmenizi fidye yazılımlarına karşı korur, hedeflenen saldırıları engeller, veri ihlallerini önler, dosyasız saldırıları durdurur ve gelişmiş kalıcı tehditleri algılayarak üstün koruma sağlar.

ESET Endpoint Security

Günümüzde sürekli yenilenen ve gelişen siber tehlikelere karşı kurulan güvenlik çözümleri her zaman yeterli değildir. Şirketleri uç noktalarına kadar çok katmanlı ve kapsamlı şekilde koruyan ESET Endpoint Security, kötü amaçlı yazılımları önleme ve tespit etme yeteneğine sahiptir. Antivirüs ve antispyware koruması ile firmaların tüm güvenlik döngüsünün yüksek düzeyde korunmasını sağlar.

Kullanım Alanları

ESET Endpoint Security Ağ Saldırısı Koruması, fidye yazılımların ağ düzeyindeki kötüye kullanımlarını durdurarak sisteme bulaşmasını önleme yeteneğine sahiptir. Çok katmanlı savunması sayesinde, gizleme yeteneğini kullanarak tespit edilmekten kaçınan kötü amaçlı yazılımları tespit etme özelliği bulunan bir ürün içi sanal makineye sahip olan ESET Endpoint Security, kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve yakalar. ESET'in sahip olduğu bulut tabanlı kötü amaçlı yazılım koruma sistemi, tüm tehditleri sürekli güncelleyerek gelişen güvenlik sorunlarına karşı her zaman kendisini günceller. Ayrıca son günlerde artan zararlı dosya şifrelenmesine karşı ESET Ransomware Kalkanı teknolojisini kullanır.

ESET Endpoint Antivirus

Tüm firmalar için bulut tabanlı antivirüs taraması, aygıt kontrolü ve uzaktan yönetim gibi gelişmiş teknolojilere sahip olan ESET Endpoint Antivirus, kötü amaçlı yazılımlara karşı üstün koruma sağlar. Sahip olduğu ödüllü ESET NOD32® teknolojisi sayesinde, eşşiz bir hız ile gelişmiş antivirüs ve antispyware koruması sağlayarak firmanızı korur.

Kullanım Alanları

ESET Endpoint Antivirus, işletme çalışanlarınızı ve işletmenizi fidye yazılımlarına karşı korur, hedeflenen saldırıları tespit ederek engeller ve veri ihlallerini önler. ESET Endpoint Antivirus, işletme çalışanlarınızın günlük olarak kullandığı temel bilgisayar programları için diğer antivirüslere kıyasla daha fazla sistem kaynağı bırakarak, ESET Endpoint Antivirus kullanan çalışanların bilgisayardaki işlemlerini rahat bir şekilde yaparken oluşabilecek zararlara karşı kanıtlanmış koruma sağlar. Yükseltme gerekmeden eski makinelerde kullanılabilir ve böylece donanım ömrünü uzatır.

ESET Farkı

ESET'in IT Profesyonelleri ve Şirketlere Fayda Sağlayan Özelliklerini Keşfedin

Uç Nokta Koruması Firma ağınızı sistemi ağırlaştırmayan ve birçok özelleştirme seçeneği ile gelen antivirüs, antispyware ve antispam korumasına emanet edin.
Uzaktan Yönetim Tek bir yerden tüm ağın güvenlik durumunu izleyin. Geniş yelpazedeki özelleştirme seçenekleri sayesinde sistem güvenliğinizi dilediğiniz şekilde ayarlayın.
Hızlı ve Stabil Ağ Ağ bağlantılarına aşırı yüklenmemek ve VM hostlarınızda antivirüs fırtınası estirmemek için görevlerin uygulanma aralıklarını ayarlayın.
Raporlar Ağınızın güvenlik durumunu ve sunucu yükü istatistiklerini firmanın dışından bile kontrol edin. Veriyi uyumlu formatlara dönüştürün veya olay bildirimleri için sınırlamalar belirleyin.
Çalışanlara Etkisi Çalışanların iş ile ilgisi olmayan sitelere erişimini engelleyin. Minimum kaynak kullanımı sayesinde bilgisayarlarınız daha uzun süre ve kesintisiz çalışsın.
Yönetime Etkisi Eski, yeni ve gelecek ESET sürümlerinin hepsini tek bir noktadan idare edin ve tüm ağ güvenliğini yönetin.
Raporlama Şirket dışında bile olsalar bilgi sistemleri uzmanlarının ağ güvenliğine göz kulak olmalarını sağlayın. Gelişmiş izleme ve raporlama araçları sayesinde her şeye hâkim olun.
Güncelleme Yönetimi Tüm ESET ürünleri, ağ trafik hızınız ile stabilitesini korumak ve operasyonlarınızın kesintisiz sürmesini sağlamak amacı ile çeşitli araçlar ve özelleştirme seçenekleri içerir.
Sıkça Sorulan Sorular

Kurum içi site engellemesi yapabilir miyim?

Çalışanlarınızın iş ile ilgisi olmayan sitelere erişimini engelleyebilirsiniz.
ESET ürünleri antispam ve antispyware koruması sağlamaktadır.
Sunucu yükü ve ağ güvenliği ile ilgili alanlarda uyarı bildirimleri alabilirsiniz.
Uzaktan yönetim desteği sayesinde ağın güvenlik durumunu izleyebilir ve yönetebilirsiniz.
ESET Endpoint Security, fidye yazılımların ağ düzeyindeki kötüye kullanımlarını durdurarak sisteme bulaşmasını önleme yeteneğine sahiptir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 ihtiyacınız olan her an farklı kanallardan desteğimizle yanınızdayız.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları