Markum

Cloud Server

İle Tanışın

Benzersiz, akıllı ve esnek bulut sunucu çözümü

Yönetim Desteği
Yönetim Desteği

Destek mühendislerimizle karşılaştığınız tüm zorluklarda yanınızdayız.

Full SSD Cloud Platform
Full SSD Cloud Platform

Sunucularınızın okuma, yazma ve erişim hızını en yükseğe çıkartıyoruz.

Yüksek Erişilebilirlik
Yüksek Erişilebilirlik

Sunucularınızın erişilebilirliğini her türlü senaryoda yüksek tutuyoruz.

Keşfet
Ücretsiz Firewall Ücretsiz Firewall
Ücretsiz DDoS Ücretsiz DDoS
Ücretsiz Yedekleme Alanı Ücretsiz Yedekleme Alanı

Akıllı Bulut Sunucu Çözümleri

Farklı ihtiyaçlara yönelik Cloud Server paketleri

Standart
Standart

Optimum kaynak
minimum maliyet

15 /ay ,99 $
'dan başlayan fiyatlarla
CPU Optimize
CPU Optimize

Yüksek CPU
minimum maliyet

26 /ay ,99 $
'dan başlayan fiyatlarla
RAM Optimize
RAM Optimize

Yüksek RAM
minimum maliyet

32 /ay ,99 $
'dan başlayan fiyatlarla
Performans
Performans

Yüksek Performans
optimum fiyat

60 /ay ,99 $
'dan başlayan fiyatlarla
Tüm Seçenekleri Gör

Neden Markum Cloud?

Bulut mimarisinden beklediğiniz tüm üstün özellikler

Full SSD Platform

Full SSD Platform

Kurumsal çözümler için geliştirilen, Full SSD disk altyapısıyla donatılmış Markum Cloud platformumuz artık çok yüksek okuma, yazma ve erişim hızıyla çalışmaktadır.

Yüksek Performans

Yüksek Performans

Markum, bulut altyapısı sayesinde barındırdığınız tüm uygulamalarınız için her zaman yüksek bir performans deneyimi sunar.

Yüksek Erişilebilirlik

Yüksek Erişilebilirlik

Markum Cloud Platformunun gelişmiş donanım, yazılım ve ağ altyapısı sayesinde uygulamalarınızın çok daha yüksek erişilebilirlikle çalışmasını sağlıyoruz.

Esnek Altyapı

Esnek Altyapı

Markum Cloud Platformunun esnek altyapısı sayesinde, yüksek kaynağa ihtiyaç duyduğunuz an tüm sunucu kaynaklarını kısa süre içerisinde kolayca yükseltebilirsiniz.

Kolay Yönetim

Kolay Yönetim

Mühendislerimiz tarafından geliştirilen Markum Cloud Paneli ile tüm bulut servislerini kolaylıkla yönetebilir, zaman maliyetinden tasarruf edebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Yüksek Güvenlik

Markum Cloud altyapısında barınan tüm sunucularınızı ücretsiz Firewall ve DDoS hizmeti ile çok daha güvenle barındırabilir ve bu sayede çok yüksek erişilebilirlik elde edebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetler

Bulut mimarisinden beklediğiniz tüm üstün özellikler

Markum Blog

Bulut bilişim ile alakalı güncel makalelerimize göz atın!

Bulut Bilişim Bilginizi Test Etmeye Hazır Mısınız? Ödüllü testimize katılın ve bulut bilişim bilginizi test ederek %30 indirim kazanma şansı yakalayın. Linke tıkla, hemen başla!
Hangi Port Hangi Amaçla Kullanılır? İş hayatında karşımıza sıkça çıkan portlar ve anlamlarını sizin için derledik. Hangi port açılmalı ve hangisi kapatılmalı?
Girişimcilerin Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Film Fikirlerimiz iş modellerine, iş modellerimiz stratejilere, stratejilerimiz yoğun iş tempolarına dönüştü. Girişimcilik hayatını en iyi şekilde yansıtan 5 filmi sizler için seçtik.
WordPress Sitenizi Güvende Tutacak En İyi 5 Eklenti WordPress tabanlı web sitelerini güvende tutacak en iyi 5 eklentiyi sizler için test ettik. Bilgi almak için tıklayınız.
Web sitelerini tehdit eden IFRAME Virüsü hakkında önemli duyuru! An iframe injection is an injection of one or more iframe tags into a page’s content. The iframe typically does something bad, such as downloading an executable application that contains a virus or worm in it… something that compromises a visitor’s system.
Alan Adı Bilgi Güncelleme Formu Alan adı sahip bilgilerinin güncellenebilmesi için doldurularak Markum.com'a gönderilmesi gereken formdur. Formu doldurup tarafımıza faxlayınız:
Display Errors'u nasıl kapatabilirim? Display Errors, hataları gösterme anlamına gelen ve gerek müşterilerin, gerekse de sistem yöneticilerinin oluşan hataları görmesi açısından önemli bir PHP eklentisi olup bunu kapatmak bir çok müşteri için
.htaccess dosyasında Joomla! için gerekli ayarlar nelerdir? Joomla!, kurulum aşamalarında bazı ayarların açık veya kapalı olmasını ister. Safe Mode dışındaki tüm gereksinimleri ayarlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler:
İhtiyacınız Olan Sunucuya Birlikte Karar Verelim

Bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları