Anında E-ticaret Hosting Çözümü!

Akıllı E-ticaret Hosting Çözümleri.

E-ticaret yazılımlarına hiçbir ücret ödemeden Markum.net ile e-ticaret'e anında geçiş yapabilirsiniz. Sizin yerinize ücretsiz olarak kurduğumuz e-ticaret yazılımıyla birlikte 3 farklı SSL Sertifikasından birini satın alabilirsiniz.


Ücretsiz Kurulum

Kurulumu biz yapıyoruz.

Karışık kurulumlardan sizleri kurtarıyoruz. Seçtiğiniz Proticaret veya Prestashop yazılımlarının veritabanı ve site ayarlarını sizin için ücretsiz olarak ayarlayıp e-ticaret sitenizi kurulmuş ve kullanmaya hazır halde size teslim ediyoruz.

Sabit IP ve SSL

Güvenli e-ticarete adım atın.

Sanal pos için zorunlu olan Sabit IP ve SSL sertifikasını satın aldığınız e-ticaret paketi ile birlikte paket olarak satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Sabit IP ve SSL sertifikanız ücretsiz olarak kurulmaktadır.

Open Source Yazılım

İşletmenizi güçlendirin.

Prestashop Open source yazılımın esnek yapısı sayesinde e-ticaret sitenizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Open source yazılımlar tamamen ücretsizdir. Piyasadaki diğer e-ticaret yazılımları gibi her sene ücret ödemezsiniz.

ASP.Net Tabanlı %100 yerli bir e-ticaret yazılımı olan Proticaret, Kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü bir altyapıya sahiptir.

Paketleri Göster Sistemi İncele

OpenCart açık kaynaklı online alışveriş sepeti ile anahtar teslim güçlü bir e-ticaret platformudur.

Paketleri Göster Sistemi İncele

1,5 milyondan fazla indirilen Prestashop, hızlı kurulum ve modül altyapısı sayesinde kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir.

Paketleri Göster Sistemi İncele

İşletmeniz İnternette

İşletmenizi hemen tanıtın.

E-ticaret çözümlerimiz sayesinde e-ticaret paketini satın aldığında seçtiğiniz e-ticaret paketi anında kurulur.Kurulum sonrası ürünlerini hemen ekleyerek işletmenizi hızlıca internete taşıyıp ürünlerinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Güvenli E-Ticaret

Müşterileriniz sizinle güvende.

E-ticaret paketi ile birlikte isterseniz satın alabileceğiniz Sabit IP ve SSL sertifikası 128 bit güvenlik sağlamaktadır. Müşterileriniz web sitenizde güvenle gezip ürünlerinizi satın alabilir.

Sunucu Altyapısı

Cloud hosting ile yükseklere çıkın.

Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısını kullanmaktadır. Windows ve Linux Hosting Sunucularında, Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır.

Güvenlik Özellikleri

E-ticaret sitenizi koruyun.

E-ticaret siteleriniz Firewall, IPS ve IDS sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır.

Para İade Garantisi

Memnun kalmazsanız paranız iade.

E-ticaret paketlerinde koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Windows E-Tİcaret Hosting Paketleri

Linux E-Tİcaret Hosting Paketleri

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları