Windows Hosting

Markum Windows Hosting Sunucuları ile Microsoft'un en güncel hosting bileşenlerini keşfedin!

 • Windows 2008 IIS7 ile gelen mükemmel web server özellikleri ile
  ASP, ASP.NET ve PHP deneyimini aynı platformda.
 • ASP.NET 2.0, ASP.Net 4.0, MVC3, MVC4 ve klasik ASP Desteği
 • Mükemmel PHP5 Deneyimi
 • Persits AspJpeg, Persits AspEmail, Persits AspUpload, Jmail
 • Aynı platformda MySQL, MSSQL ve Microsoft Access Veritabanı
 • Hosting sunucularından bağımsız yapılandırılmış Özel Mail Serverlarla Mobil ve Tablet uyumlu mükemmel Mail Hosting deneyimi.
 • Türkçe WebsitePanel ve Türkçe Webmail
 • Firewall, IPS ve IDS ile atak tespit ve engelleme sistemi
 • Periyodik Yedekleme Hizmeti
 • Annda Kurulum

 
Akıllı Kaynak Paylaşımı*
Mükemmel
Orta Seviye
Düşük Seviye
Sunucu 600 siteye paylaştırılır. Sunucu 300 siteye paylaştırılır. Sunucu 100 siteye paylaştırılır. Sunucu 100 siteye paylaştırılır.
Platform Windows Windows Windows Windows ve Linux
Barındırılabilen
Web Sitesi
1 Web sitesi 1 Web sitesi 1 Web sitesi 2 Web sitesi
Web Alanı 500 MB 1 GB 3 GB Limitsiz
Bant Genişliği 5 GB 100 GB 250 GB Limitsiz
Sabit IP - - - 1 Adet
Mail Hesabı 5 Adet 20 Adet 100 Adet Limitsiz
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 2 GB
Host Edilecek Domain 1 Adet 1 Adet 1 Adet 1 Adet
Alt Domain 2 Adet 5 Adet 10 Adet 20 Adet
MySQL Database 1 Adet 2 Adet 5 Adet 10 Adet
MS SQL Database - - 1 Adet (20 MB)

1 Adet (50 MB)

DNS Yönetimi
Domain Yönlendirme Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
FTP Hesabı 1 Adet 1 Adet 3 Adet 5 Adet
Site İstatistikleri
HOSTİNG BİREYSEL KURUMSAL İDEAL KURUMSAL PRO PERFORMANS GOLD
ASP
ASP:NET 2.0 / 4.0
PHP5
PhpMyAdmin
Şifre Korumalı Klasör
Hata Sayfaları Düzenleme
MAİL BİREYSEL KURUMSAL İDEAL KURUMSAL PRO PERFORMANS GOLD
POP3/SMTP/IMAP
Mail Hesabı 5 Adet 20 Adet 100 Adet Limitsiz
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 2 GB
Türkçe Webmail
Anti-Spam
Anti Virüs
E-Mail Yönlendirme
Otomatik Cevaplayıcı

Akıllı Kaynak Paylaşımı IIS 7.5 ile ASP.NET & PHP
Akıllı kaynak paylaşım özelliği sayesinde daha yüksek performans ve daha stabil web server artık sizin elinizde. Tercih edeceğiniz hosting planına göre daha yüksek performans ve daha stabil web server deneyimi elde edebilirsiniz. 2008 Server ve IIS 7.5 ile mükemmel ASP. NET ve PHP5 deneyimi yaşayabilirsiniz. MVC3 ve MVC4 gibi Microsoft Windows Hosting platformunun güncel teknolojilerini kullanabilirsiniz.
%100 Uyumlu Türkçe Website Panel
Tüm Windows hosting paketleri, Wordpress, Joomla, Drupal, OsCommerce, PHP-Nuke ve benzeri PHP, ASP veya ASP.NET tabanlı uygulamalar için %100 uyumludur. WebsitePanel; Microsoft'un katkılarıyla geliştirilen mükemmel bir Windows Server Hosting yönetim panelidir. Microsoft Server platformu ve pek çok 3. parti yazılımını yönetebilmektedir. Websitepanel Markum.net'in katkılarıyla Türkçeleştirilmiştir.
Stabil Mail Mobil & Tablet Uyumlu
Markum.net altyapısını kullanan her hosting paketi için oluşturulan mail hesapları hosting serverlarından bağımsız Özel Mail Serverlarda tutulur. Bu sistem sayesinde mailleriniz yüksek performanslı, stabil, güvenli ve daha hızlı çalışır. Maillerinize iPhone, iPad ,Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 ayarlarınız için yardım sayfalarımızda bilgi bulabilirsiniz.
Sunucu Altyapısı Yedekleme Hizmeti
Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısını kullanmaktadır. Windows Hosting Sunucuları, Microsoft Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır. Web ve SQL yedekleriniz düzenli aralıklarla alınmaktadır. Website Panel üzerinden yedekleme (Backup) özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman web ve SQL yedeğinizi alabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Güvenlik Özellikleri Para İade Garantisi
Markum.net altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır. Markum.net'teki tüm hosting paketlerinin koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
7/24 Hizmet Markum Frappé Özelliği
Hosting hizmetinizle ilgili destek talepleriniz için 7/24 destek sağlanmaktadır. Ticket desteği 7/24, telefon desteği ise mesai saatlerinde verilmektedir. Markum.net destek hizmetlerinde ticket sistemine öncelik vererek destek kalitesini arttırmaktadır. Resmi içeceğimiz olan Frappé soğuk içilen bir kahve çeşitidir. Bardağın içine 2 kaşık Frappé kahvesi ve şeker koyduktan sonra iyice çalkalanır. Köpük bardağın üstüne dökülerek servis edilir.
Frappé'yi tatmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz :)
Açıklama  
     
  * Fiyatlarımız KDV hariçtir, KDV dahil fiyatı görmek için "Satın Al" butonuna basınız.
* Tüm hosting paketlerinde 15 gün ücret iade garantisi vardır.
* Sistem kaynakları paylaşımlı kullanır. Bir web sitesi anlık %10-%50 aralığında kaynak kullanabilir. Ancak bu kullanım sürekli hale gelirse, web sitesinin paylaşımlı sunucularımızda barındırılması mümkün olmaz. Bu durumda kiralık sunucu hizmetlerimizden yararlanılabilir.
* Tüm hizmetlerimiz hizmet sözleşmesinde belirlenen kurallar çerçevesinde verilmektedir, hizmet sözleşmesi için tıklayınız .
 
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları