Linux cPanel Hosting

Markum.net, Linux Hosting için en popüler yönetim paneli olan cPanel'in mükemmel avantajlarını sizlerle paylaşıyor. cPanel ile Linux hosting'in tüm bileşenlerini kolayca yöneteblirsiniz.

  • Türkçe cPanel arayüzü
  • Apache2 ile mükemmel web server deneyimi
  • PHP5 ve MySQL5 ile yüksek performans
  • Joomla, Wordpress, Drupal vb. t üm popüler PHP uygulamaları için yüksek uyumluluk
  • Zend, ionCube, Crontab desteği
  • 3 Farklı Webmail arayüzü
  • Firewall, IPS ve IDS ile atak tespit ve engelleme sistemi
  • Periyodik Yedekleme Hizmet
  • Anında Kurulum

 
Akıllı Kaynak Paylaşımı*
Mükemmel
Orta Seviye
Düşük Seviye
Sunucu 600 siteye paylaştırılır. Sunucu 300 siteye paylaştırılır. Sunucu 100 siteye paylaştırılır. Sunucu 100 siteye paylaştırılır.
Platform Linux Linux Linux Linux ve Windows
Barındırılabilen
Web Sitesi
1 Web sitesi 1 Web sitesi 1 Web sitesi 2 Web sitesi
Web Alanı 500 MB 1 GB 3 GB Limitsiz
Bant Genişliği 5 GB 100 GB 250 GB Limitsiz
Sabit IP - - - 1 Adet
Mail Hesabı 5 Adet 20 Adet 100 Adet Limitsiz
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 2 GB
Host Edilecek Domain 1 Adet 1 Adet 1 Adet 1 Adet
Alt Domain 2 Adet 5 Adet 10 Adet 20 Adet
MySQL Database * 1 Adet 2 Adet 5 Adet 10 Adet
DNS Yönetimi
Domain Yönlendirme Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
FTP Hesabı 1 Adet 1 Adet 3 Adet 5 Adet
Site İstatistikleri
HOSTİNG BİREYSEL KURUMSAL İDEAL KURUMSAL PRO PERFORMANS GOLD
PHP5
PhpMyAdmin
Şifre Korumalı Klasör
Hata Sayfaları Düzenleme
MAİL BİREYSEL KURUMSAL İDEAL KURUMSAL PRO PERFORMANS GOLD
POP/SMTP/IMAP
Mail Hesabı 5 Adet 20 Adet 100 Adet Limitsiz
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 5 GB
Türkçe Webmail
Anti-Spam
Anti Virüs
E-Mail Yönlendirme
Otomatik Cevaplayıcı

Akıllı Kaynak Paylaşımı Apache 2.0 & PHP5
Akıllı kaynak paylaşım özelliği sayesinde daha yüksek performans ve daha stabil web server artık sizin elinizde. Tercih edeceğiniz hosting planına göre daha yüksek performans ve daha stabil web server deneyimi elde edebilirsiniz. Apache 2.0 ve cPanel ile mükemmel PHP deneyimi yaşayabilirsiniz. Linux Hosting Zend, ionCube, Crontab gibi uygulamaları desteklemektedir.
Türkçe cPanel %100 CMS Uyumlu
Linux hosting yönetimi kullanılan en popüler sistem olan cPanel ile mükemmel Linux Hosting deneyimi yaşayabilirsniz.. Ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm yönetimsel işlemleri panelinizden kolayca yapabilirsiniz. Markum.net Linux hosting paketleri, PHP programlama dili ve MySql ile çalışan Wordpress, Joomla, Drupal, PHP-Nuke, PHPbb, MKPortal, SMF ve benzeri PHP tabanlı uygulamalar için en mükemmel deneyim sunmaktadır.
e-Ticaret Uyumlu Gelişmiş İstatistik
Markum.net Kurumsal Linux Hosting paketleri, PHP programlama dili ve MySql ile çalışan Prestashop, Magento, OsCommerce, Open Cart ve benzeri dünyaca ünlü open source e-ticaret uygulamaları için mükemmel deneyim sunmaktadır. cPanel ile birlikte gelen istatistik bileşenleri ile, web sitenizin günlük, haftalık veya aylık istatistiklerini takip edebilir, kaynak kullanım raporları ile ilgili detaylı istatistik alabilirsiniz.
Mailserver & Webmail Mobil & Tablet Uyumlu
cPanel, özelleştirilebilir spam listeleri, gelişmiş antispam özellikleri sayesinde yüksek spam koruması ile birlikte 3 farklı Webmail arayüzü ile web tabanlı mail erişimi için de mükemmel imkanlar sunmaktadır. Maillerinize iPhone, iPad ,Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 ayarlarınız için yardım sayfalarımızda bilgi bulabilirsiniz.
Sunucu Altyapısı Yedekleme Hizmeti
Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısı ve Centos işletim sistemi kullanmaktadır. Linux Hosting Sunucuları, VMware / Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır. Web ve SQL yedekleriniz düzenli aralıklarla alınmaktadır. cPanel üzerinden yedekleme (Backup) özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman web ve SQL yedeğinizi alabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Güvenlik Özellikleri Para İade Garantisi
Markum.net altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır. Markum.net'teki tüm hosting paketlerinin koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
7/24 Hizmet Markum Frappé Özelliği
Hosting hizmetinizle ilgili destek talepleriniz için 7/24 destek sağlanmaktadır. Ticket desteği 7/24, telefon desteği ise mesai saatlerinde verilmektedir. Markum.net destek hizmetlerinde ticket sistemine öncelik vererek destek kalitesini arttırmaktadır. Resmi içeceğimiz olan Frappé soğuk içilen bir kahve çeşitidir. Bardağın içine 2 kaşık Frappé kahvesi ve şeker koyduktan sonra iyice çalkalanır. Köpük bardağın üstüne dökülerek servis edilir.
Frappé'yi tatmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz :)
Açıklama  
     
  * Fiyatlarımız KDV hariçtir, KDV dahil fiyatı görmek için "Satın Al" butonuna basınız.
* Tüm hosting paketlerinde 15 gün ücret iade garantisi vardır.
* Sistem kaynakları paylaşımlı kullanır. Bir web sitesi anlık %10-%50 aralığında kaynak kullanabilir. Ancak bu kullanım sürekli hale gelirse, web sitesinin paylaşımlı sunucularımızda barındırılması mümkün olmaz. Bu durumda kiralık sunucu hizmetlerimizden yararlanılabilir.
* Tüm hizmetlerimiz hizmet sözleşmesinde belirlenen kurallar çerçevesinde verilmektedir, hizmet sözleşmesi için tıklayınız .
 
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları