PrestaShop

En iyi e-ticaret deneyimi.

2011 yılının en iyi open source e-ticaret yazılımı seçilen ve bugüne kadar 1.750.000'den fazla indirilen Prestashop'ın dünya üzerinde 115.000 kullanıcısı vardır. Hızlı kurulum ve 275'den fazla modül sayesinde Prestashop kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Hazır tema ve modülleri sayesinde e-ticaret sitenizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Katolog Yönetimi

Ürünlerinizi kolayca yönetin.

Prestashop aracılığıyla dinamik ürün listenizi kolayca yönetebilirsiniz. Bir veya binlerce ürüne sahip olsanız bile yönetimsel arayüz sayesinde tek tıkla ürünlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ürün nitelikleri, ürün türleri, toplu indirimleri ve daha fazlasını Prestashop ile yönetin.

Site Yönetimi

Tek tıkla sitenize yön verin.

Prestashop ile e-ticaret sitenizi yönetmek anlaşılır yönetim paneli ve eğlenceli arayüzü ile her zaman kolay. E-ticaret sitesi sahibi olarak yönetim panelini kolayca öğrenebilir ve tek tıkla yazılımınızın yeni versiyonu çıktığında güncelleme yapabilirsiniz.

SEO Optimasyonu

Arama motorlarında yer alın.

Prestashop SEO noktasında dünyadaki en güçlü open-source yazılımlarından biridir. E-ticaret sitenizdeki bütün ürünleri ve kategorileri SEO formları sayesinde kolayca arama motorlarına uyumlu hale getirebilirsiniz.

Ödeme Yöntemi

Anlaşılır ve kolay ödeme sistemleri.

Prestashop anlaşılır ve kolay ödeme arayüzü sayesinde e-ticaret müşterilerinize kolaylık sağlayacaktır. Havale, EFT ve sanal pos modülleri sayesinde Prestashop ile kolayca ödeme alabilirsiniz.

Kargo Sistemi

Ürünlerinizi her yere ulaştırın.

Prestashop ile ürünleriniz için birçok kargo firması ekleyebilir ve kargo firmaları için ayrıca ücret belirtebilirsiniz. Prestashop ile fatura ve kargo adreslerini ayrıca yazdırarak müşterileriniz için kolaylık sağlayabilirsiniz.

Pazarlama

Satışlarınızı hızlıca arttırın.

Prestashop e-ticaret siteniz üzerinden birçok pazarlama ve promosyon kampanyası yapmanıza olanak sağlıyor. Arkadaşına öner, son görüntülenen ürünler, kupon kodları, fırsatlar ve sadakat programları ile pazarlama yapmak artık daha kolay.

Dil Seçeneği

Ürünlerinizi dünyaya açın.

Prestashop global bir e-ticaret yazılımı olduğundan dolayı birçok dili desteklemektedir. E-ticaret sitenizi Prestashop ile 41 farklı dile çevirebilir ve dünya çapına birçok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Güvenlik

Müşterileriniz her zaman güvende.

SSL ve PCI uyumlu Prestashop ile müşterilerinizi güvende hissettirin. Markum.net e-ticaret çözümü ile hediye edilen 128 bit COMODO Instant SSL ile müşterileriniz güvenli alışveriş yapabilirler.

Analiz ve Raporlama

Herşey elinizin altında.

Raporlama e-ticaret sitenizin performansını izleme ve arttırmak için gerekli olan tek anahtardır. Ziyaretçi, satış, müşteri profilleri gibi e-ticaret sitenizle ilgili bütün rakamlara ve raporlara Prestashop ile ulaşabilirsiniz.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları