Kurumsal Cloud E-Mail Hosting

Yeni Nesil Bulut Mail Çözümleri

CloudSpace Mail

Paket Sırala 1 Yıllık Sadece: Sırala KDV Dahil
1 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 12,99 $ 191,14 TL
5 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 49,99 $ 735,58 TL
10 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 89,99 $ 1.324,17 TL
20 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 169,99 $ 2.501,33 TL
50 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 329,99 $ 4.855,67 TL
100 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 549,99 $ 8.092,88 TL
200 Adet Kurumsal CloudSpace Mail 849,99 $ 12.507,26 TL

Kurumsal E-Mail Deneyimi

Yeni nesil bulut mail çözümleri CloudSpace Mail yeni nesil bir bulut mail sistemidir. CloudSpace Mail Markum.net tarafından işletmeler için özel olarak geliştirilmiş bir bulut mail servisidir. CloudSpace Mail ile işletmenizin ihtiyacı olan mail performansına Webmail, Outlook, mobil ve tablet cihazlarınız üzerinden erişebilirsiniz. CloudSpace Mail size yüksek kullanıcı deneyimi sunar.

10 GB CloudSpace Depolama Alanı

Mail başına 10 GB depolama alanı. Cloud Space depolama alanı sayesinde webmail hesabınıza dosyalarınızı, resimlerinizi, ses dosyalarınızı ve ofis belgelerinizi yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz resim ve dosyaları mail gönderirken ekleyebilir ve paylaşıma açabilirsiniz. Dosya önizleme özelliği sayesinde dosyalarınızı kolayca seçebilirsiniz. Yüklediğiniz ses dosyalarını CloudSpace Mail özelliği sayesinde webmail üzerinden dinleyebilirsiniz. CloudSpace depolama alanınıza Outlook üzerinden sadece sürükleyerek dosyalarınızı, resimlerinizi, ses dosyalarınızı ve ofis belgelerinizi yükleyebilirsiniz.

SSL ile Güvenli Mail

Güvenli e-mail gönderimi. CloudSpace Mail SSL Sertifikası kullanarak işletmenize ait e-maillerinizi 128 bit ile şifreleyip güvenli hale getirir bu sayede e-mail okurken, göderirken ve dosya indirirken güvenli bağlantı ile çalışabilirsiniz.

Paylaşım Özellikleri

CloudSpace Mail'e yüklediğiniz Word, Excel, Powerpoint ve resim dökümanlarını çalışma arkadaşlarınızla paylaşıp ortak klasörler oluşturabilirsiniz. Ortak çalışma alanı webmail üzerinden yüksek çalışma performansı sunar.

Kurumsal Cloud E-Mail Hosting

Kurumsal E-Mail Deneyimi

10 GB Depolama Alanı

10 GB Cloud depolama hizmeti ile CloudSpace Mail müşterileri dosyalarını, resimlerini, ses dosyalarını ve ofis belgelerini bilgisaylarından, telefonlarından veya tablet bilgisayarlardan CloudSpace Mail'e yükleyebilirler.

Paylaşım Özellikleri

CloudSpace Mail'e yüklediğiniz Word, Excel, Powerpoint ve resim dökümanlarını çalışma arkadaşlarınızla paylaşıp ortak klasörler oluşturabilirsiniz. Ortak çalışma alanı webmail üzerinden yüksek çalışma performansı sunar.

Antispam - Antivirüs

CloudSpace Mail sunucuları katı anti-spam kuralları ile çalışır, böylece bir çok spam elenir. Güncel Anti-virüs yazılımı ile virüslü mesajlar bilgisayarınıza ulaşmadan engellenir.

Mobil ve Tablet Uyumlu

CloudSpace Mail ile iPhone, iPad , Android ve Windows Phone7 cihazlarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz. IMAP ve POP3 protokollerini CloudSpace Mail ile kolayca çalıştırabilirsiniz.

Gelişmiş Webmail

İşletmenizin logosunun yer aldığı webmail arayüzü ile farklılaşın. Webmail hesabınız işletmenize özel olsun. Gelişmiş webmail özellikleriyle CloudSpace Mail işletmenizin her zaman yanında.

Kişiselleştirme

CloudSpace Mail altyapısını kullanan webmail kullanıcıları arka planda yer alan görüntüyü değiştirerek daha canlı, donuk veya saydam hale getirebilir veya kendi resimlerini yükleyerek webmail arkaplanlarını oluşturabilir.

Sunucu Altyapısı

Markum.net, CloudSpace E-Mail hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısını kullanmaktadır.

Para İade Garantisi

CloudSpace Mail paketlerinde koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi
Kariyer Fırsatları